Katalog výrobků

Naše pekařská výroba denně připravuje na váš stůl téměř 30 druhů chleba, jedinečné omládkové rohlíky i housky a k tomu dalších cca 100 druhů běžného pečiva speciálního, vícezrnného a sladkého, ať už z kynutého, listového, plundrového nebo koblihového těsta. Průměrně měsíčně vyexpedujeme více než 200 tun chleba a 160 tun běžného pečiva.

Náš mlýn zpracovává obilí od místních zemědělců ze širokého okolí. Ročně mlýn zpracuje cca 8 000 tun pšenice a 3 000 tun žita. Za den tak semele 60 tun obilí. Vyrábíme cca 120 – 150 druhů cukrářských výrobků, a to v klasické velikosti i ve formě minidezertů. Počítáme sem samozřejmě i naše skvělé dorty.

Za sklem adélkovských chladicích pultů naleznete velmi široký sortiment obložených chlebíčků všech druhů a kombinací, ke svačině si vyberete z řady salátů, pomazánek, obloženého pečiva a sendvičů. Každý den dopoledne také opouští brány Adélčina areálu stovky porcí hotových jídel.

Zkrátka, v současnosti obsahuje katalog produktů se značkou Adélka – a hotová jídla v našich restauracích opravdu nepočítáme – několik set položek.