Svačiny do škol

Už od roku 2014 vozíme každé ráno ty nejčerstvější svačinky školákům do základních škol, nejen v Pelhřimově. V nabídce jsou v našem „pohádkovém domečku“ vždy 3 – 4 druhy slaného pečiva a stejný počet sladkých výrobků. Mezi nejoblíbenější patří rohlík s máslem, šunkou a sýrem, vícezrnná houska, koblížek, loupák. Školáci, rodiče, učitelé si nemusí dopředu nic objednávat, ráno přijdou do školy, podívají se na nabídku v domečku a rozhodnou se na co mají zrovna chuť.
Hlavní myšlenkou, která nás k tomuto projektu dovedla, bylo ukázat dětem, jak chutná poctivé čerstvé pečivo a že si mohou ve škole koupit i něco velmi dobrého a přitom určitě zdravějšího než cosi z nabídky automatů. Ty tedy mezitím už ze škol zmizely.
To, že od úplného začátku naše svačinky u dětí i dospělých zvítězily, nám denně dokazují stovky rozesmátých školáků a desítky spokojených rodičů a učitelů. Děti si samy rády něco koupí (třeba jen suchý rohlík) a rodičům a učitelům ušetříme čas při nedělání svačin.

Pokud máte zájem o tuto formu prodeje svačin i ve Vaší škole, kontaktujte našeho obchodního zástupce: Richard Nýdrle – 725 387 803.