851 − Restaurace Na Čtyrce, Pelhřimov

Na Čtyrce není pouze název restaurace sídlící ve středověkém domě na pelhřimovském náměstí. Tak se jmenuje také malý rodinný pivovar, tvůrce 4 druhů pivních originálů. Je to označení obchodní pasáže s cukrárnou, kavárnou, řeznictvím a specializovanou prodejnou mléčných výrobků Madeta a čerstvého pečiva Adélka.

Pro více informací se podívejte na webové stránky www.nactyrce.cz, do fotogalerie a nebo ještě lépe - přijďte nás navštívit osobně.

Kontakty

  Adresa Masarykovo nám. 4, Pelhřimov
  Telefon +420 778 529 475
  E-mail restaurace@adelka.cz
  Odpovědný vedoucí Lokesová Jana
  Otevírací doba Po - Čt 10:00 - 22:00
Pá - So 10:00 - 23:00

 

Kudy k nám

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin."

Naše zboží je k dispozici na regálech více jak 600 obchodů. Kromě toho má Adélka síť svých vlastních prodejen. Sami v nich rádi nakupujeme. A víme proč.

V současnosti je jich 18. Najdete je na Vysočině a také ve středočeském a jihočeském kraji. Vyznáváme totiž filosofii, že nejlepší region je ten, ve kterém jsme schopni poskytnout plný servis. A ten se v pekařině týká rychlého a častého závozu. V našich prodejnách je zboží vždy čerstvé, vždyť je zásobujeme 3-4 krát denně!

Proč nakupovat v síti Adélkovských firemních prodejen?

  • jedině v našich vlastních prodejnách jsme schopni garantovat čerstvost a dobré zacházení – s produkty i zákazníky
  • u nás nekoupíte nikdy staré pečivo, ani pečivo vyndané z mrazáku s nepravdivým tvrzením obsluhy, že „tohle nám dneska pekaři přivezli“
  • navíc, naše prodavačky znají dokonale celý náš sortiment a jsou tu od toho, aby pomohly vybrat, případně poradily

Přesvědčte se…
V našich prodejnách přijímáme objednávky na celý výrobní sortiment více než 1000 výrobků. Pokud si cokoliv objednáte z katalogu, který je Vám k dispozici na každé prodejně, můžete se spolehnout, že v objednaný den si vyzvednete vše čerstvé.