LAHŮDKY

Co nabízíme

Výroba lahůdek má v Adélce mnohaletou tradici. Vznikla především kvůli zvyšujícímu se zájmu zákazníků. Kromě pečiva a sladkého zboží rostla v průběhu času také poptávka po výrobcích, které u nás v Čechách mají neuvěřitelnou popularitu – totiž po obložených chlebíčcích. A tím to vlastně všechno začalo. Dnes můžete za sklem adélkovských chladicích pultů nalézt velmi široký sortiment obložených chlebíčků všech druhů a kombinací. Kromě nich vyrábíme různé plněné výrobky, jako jsou obložené bagety, housky, či obložené rohlíky. To jsou nesmírně populární především mezi školní mládeží a známé jako „Svačinky od Adélky“. Samozřejmou součástí lahůdkářského sortimentu jsou také různé druhy salátů a pomazánek pro všední dny i mimořádné příležitosti.

Jak pracujeme

Veškerá výroba lahůdek je v Adélce prováděna ručně, ono to ani jinak není možné. Vše se tvoří stejně jako u vás doma v kuchyni: od natírání pomazánek, přes ruční zdobení obložených chlebíčků až po výrobu aspiku a salátů. Přesně tak, jak to máte od Adélky rádi…

Proč z Adélky?

  • V našich firemních prodejnách nejen že najdete široký sortiment lahůdek, vždy čerstvých a „podomácku“ vyrobených. Navíc vám připravíme výrobek z dané suroviny přesně podle vašeho přání. Například pro rodinné či firemní oslavy či malá pohoštění v rámci obchodní schůzky.
  • Pro rautové a další speciální příležitosti nabízíme výrobu tzv. drobného aspikového programu, který zahrnuje malé aspikové jednohubky různých tvarů a náplní.
  • Stačí jen vyslovit své přání a vše vám dovezeme ve správný čas, na správné místo.