Cukrárna ADÉLKA a.s.
Cukrárna ADÉLKA a.s.
Cukrárna ADÉLKA a.s.
Cukrárna ADÉLKA a.s.
Cukrárna ADÉLKA a.s.
  • Mlýn ADÉLKA a.s.
  • Pekárna ADÉLKA a.s.
  • Cukrárna ADÉLKA a.s.
  • Lahůdky ADÉLKA a.s.
  • Hotovky ADÉLKA a.s.

Cukrárna

Co nabízíme

Vyrábíme cca 300 druhů cukrářských výrobků, a to v klasické velikosti i ve formě minidezertů. Zákazníci si vybírají z širokého sortimentu zákusků a dortů, koblížků, výrobků z listového a plundrového těsta, čajového pečiva, ale také svačinových jogurtů, zmrzlin a speciálních sezónních perníků.
Naše výrobky jsou plněny klasickými krémovými náplněmi ze speciálních tuků i másla, nebo lehkými krémy ze šlehačky a jogurtů.
 

Jak pracujeme

Zákusky a dorty jsou vyráběny ručně, koblížky jsou výsledkem poloautomatické výroby. 
 
Cukrářská výroba je rozdělena na dvě dílny a expedici. V tzv. teplé dílně se připravují dortové korpusy a pečou koblihy a listové a plundrové výrobky. V tzv. studené dílně se korpusy plní různými krémy a náplněmi, potahují, zdobí a chladí. Tato dílna je tedy doménou čistě řemeslné výroby, mistrovské ruční práce. V expedičním prostoru se krájí řezy a s ostatními výrobky, dle požadavků zákazníků, se připravují do přepravních obalů.
 
Ve studené dílně je také koutek modelování, kde se vytvářejí mnohdy až „umělecká“ díla z mandlové hmoty. Zákazník si může podle svého přání objednat vybraný dort či nebo nechat vyrobit jiný atypický tvar dortu s přízdobou ovoce nebo třeba z modelované hmoty.
 
Každá vstupní surovina použitá v cukrářské výrobě prochází těmi nejpřísnějšími vstupními kontrolami. Tam, kde je technologie výroby automatická, přicházejí ke slovu nejmodernější stroje od renomovaných světových značek. V oblasti ruční výroby je vše podřízeno bezpodmínečné hygieně. Ta je samozřejmostí, stejně jako odborné znalosti a dlouholeté zkušenosti našich cukrářských mistrů. 
 

Proč z Adélky?

Vybrat si cukrářské zboží z Adélky má – kromě chuti a poctivé kvality – ještě několik výhod, např.:
  • použité suroviny - všechny výrobky pocházejí z prověřených surovin, neznají náhražky
  • bezpečí - za celou dobu existence firmy (a na to si poklepejme třikrát na dřevo) se u nás nikdy neobjevila žádná nákaza, žádný hygienický problém
  • dle přání – ať už formou osobního kontaktu, nebo po telefonu, je možné objednat vlastní produkt, v libovolném množství a pro libovolný účel (často pečeme pro svatební hostiny)

Fotogalerie z cukrárny

DSC_1441.jpg DSC_1824.jpg DSCF0805.jpg IMG_0036-2.jpg DSCF0063.jpg