HOTOVÁ JÍDLA

Co nabízíme

Každý den dopoledne opouští brány Adélčina areálu stovky porcí hotových jídel. Klasická česká jídla, nebo hotovky zdravého životního stylu, to vše si denně vybírají ti, kdo vědí, že do Adélky se nechodí jen pro pečivo, ale také za dobrým a kvalitním jídlem. V sortimentu jsou denně obměňované nabídky několika druhů klasických českých hotových jídel od guláše, přes lasagne až po vynikající svíčkovou. Sortiment samozřejmě respektuje stále sílící zájem o zdravý životní styl a lehkou, přesto však energeticky vyváženou stravu. Stejně široká je i denní nabídka polévek a také zeleninových či ovocných salátů. Jednoduše se u nás zastavte a přesvědčte se o kvalitě naší kuchyně sami.

Jak pracujeme

Základem všeho je umění našich kuchařek a kuchařů a jejich zázemí, které tvoří zcela nová kuchyň vybavená nejnovějšími zařízeními, která jsou pro kvalitní a bezpečnou výrobu hotových jídel nezbytná. Veškeré kroky – od skladování, přes výrobu a distribuci jídel – splňují ty nejpřísnější evropské hygienické parametry.

Proč z Adélky?

Proč vyzkoušet naše hotová jídla? Možná proto, že máte zároveň hlad, ale také chuť na něco dobrého. Ale chcete-li to slyšet jinak, tak tím největším důvodem je vynikající kvalita za výbornou cenu.

VAKUOVANÁ JÍDLA

Připravili jsme si pro vás balená jídla, která jsou k dispozici na našich adélkovských prodejnách. Jsou bez konzervačních látek, chutnají jako právě uvařená, mají mimořádnou dobu trvanlivosti, díky technologickému procesu a balení v ochranné atmosféře. Bezva jídla s sebou, pro každého a každou příležitost: do práce, na chalupu, pro rychlou přípravu rodinného oběda…