Pekárna ADÉLKA a.s.
Pekárna ADÉLKA a.s.
Pekárna ADÉLKA a.s.
Pekárna ADÉLKA a.s.
Pekárna ADÉLKA a.s.
Pekárna ADÉLKA a.s.
Pekárna ADÉLKA a.s.
Pekárna ADÉLKA a.s.
  • Mlýn ADÉLKA a.s.
  • Pekárna ADÉLKA a.s.
  • Cukrárna ADÉLKA a.s.
  • Lahůdky ADÉLKA a.s.
  • Hotovky ADÉLKA a.s.
  • Mlýn ADÉLKA a.s.
  • Pekárna ADÉLKA a.s.
  • Cukrárna ADÉLKA a.s.

Rekordní karbovaný chléb

13.10.2011

U příležitosti Světového dne chleba upekli naši pekaři rekordní chléb , který při průměru 69cm vážil 18kg. Je to další výrobek zapsaný v české knize rekordů. Jedná se o tzv. karbovaný chléb ručně zdobený z pšeničné a žitné mouky a pod vedením mistra Milana Štěpáníka jsme ho pekli celé 4 hodiny.

 

 

 

 

 

 

Největšího smajlíka upekly cukrářky v Adélce

11.6.2011

U příležitosti konání 21.ročníku Festivalu rekordů a kuriozit v Pelhřimově, jsme opět vytvořili rekordní výrobek, tentokrát v podobě obřího smajlíku. Smajlíky jsme upekli podle předlohy skutečně vyráběného výrobku a při průměru 1m vážil každý 20kg.

Největší smajlík.jpg Největší smajlík 2.jpg Největší smajlík certifikát.jpg

Dort s největším počtem pater

11.6.2010

V červnu jsme získali na Festivalu rekordů a kuriozit certifikát za dort s největším počtem pater. Na pelhřimovském náměstí dort předvedl a poté pro veřejnost celý rozkrájel kolektiv cukrářek Adélka a.s.

Dort.jpg Dort 2.jpg Dort_certifikat.jpg Dort rekordman.jpg

Neuvěřitelných 180 kg

13.3.2009

Přesně tolik vážil dort vyrobený na zakázku pro pražskou firmu, která slavila výročí založení firmy. Zákazníci obchodního centra si pochutnávali na obřím dortu celý den.

Dort dárek.jpg Dort dárek 2.jpg Dort dárek 3.jpg Dort dárek 4.jpg Dort dárek certifikát.jpg

Staroměstské náměstí - Praha

9.12.2008
Přesně 5m dlouhou vánočku upekla naše firma pro Agenturu Dobrý den, která prezentovala tento rekordní výrobek na Staroměstském náměstí v Praze. Osm párů šikovných pekařských rukou splétalo vánočku tradičním způsobem.Spotřebovalo se 25kg mouky, 3kg vajec a 6kg másla.
   
A na konec poslední úpravy a posypání mandlemi. Zapotřebí bylo také využití těžké techniky, jeřábem jsme přemístili vánočku z cukrárny do dílny chlebové pekárny, kde proběhlo kynutí a pečení.

 

Výpis z české databanky rekordů

Naše firma upekla ve své provozovně  v Pelhřimově vánočku o celkové hmotnosti 70kg a délce 450cm. Na rekordní vánočku bylo spotřebováno 80kg těsta, 40kg mouky, 1kg cukru 40 vajec, 8kg másla a byla upletená nejdnou ze 6 pramenů. Výrobek byl představen na Staroměstském náměstí v Praze v rámci vánočního programu agentury " Dobrý den".