Lahůdky ADÉLKA a.s.
Lahůdky ADÉLKA a.s.
Lahůdky ADÉLKA a.s.
Lahůdky ADÉLKA a.s.
Lahůdky ADÉLKA a.s.
  • Mlýn ADÉLKA a.s.
  • Pekárna ADÉLKA a.s.
  • Cukrárna ADÉLKA a.s.
  • Lahůdky ADÉLKA a.s.
  • Hotovky ADÉLKA a.s.

Lahůdky

Co nabízíme

Výroba lahůdek má v Adélce již mnohaletou tradici. Vznikla především kvůli zájmu zákazníků. Kromě pečiva a sladkého zboží poptávali také výrobky, které u nás v Čechách mají neuvěřitelnou popularitu – totiž obložené chlebíčky. A tím to vlastně všechno začalo. 
Dnes můžete za sklem adélkovských chladicích pultů nalézt velmi široký sortiment obložených chlebíčků všech druhů a kombinací. Kromě nich jsou velmi populární různé plněné výrobky, které si kupují ke svačině nejen školáci, ale překvapivě také manažeři: bagety, ciabatty, housky…
Samozřejmou součástí lahůdkářského sortimentu jsou také různé druhy salátů a pomazánek pro všední dny i oslavy. 
Nejnověji zařadila Adélka do své nabídky širokou řadu aspikových výrobků. Velmi populární jsou také rautové výrobky z naší provozovny.
 

Jak pracujeme

Veškerá výroba lahůdek je v Adélce prováděna ručně, ono to ani jinak není možné. Vše se dělá stejně jako u vás doma v kuchyni: Od natírání pomazánek, přes ruční zdobení obložených chlebíčků po výrobu aspiku a salátů. Přesně tak, jak to máte od Adélky rádi…
 

Proč z Adélky?

V našich firemních prodejnách nejen že najdete široký sortiment lahůdek, vždy čerstvých a „podomácku“ vyrobených. Navíc vám připravíme výrobek z dané suroviny přesně podle vašeho přání, např. pro rodinné či firemní oslavy či malá pohoštění v rámci obchodní schůzky… Pro rautové a další speciální příležitosti nabízíme výrobu tzv. drobného aspikového programu, který zahrnuje malé aspikové jednohubky různých tvarů a náplní. Stačí jen vyslovit své přání a vše vám dovezeme ve správný čas, na správné místo. 
 

Fotogalerie lahůdky

DPP_009.jpg DSC_4341.jpg DSCF4824.jpg