Hotovky ADÉLKA a.s.
Hotovky ADÉLKA a.s.
Hotovky ADÉLKA a.s.
Hotovky ADÉLKA a.s.
Hotovky ADÉLKA a.s.
  • Mlýn ADÉLKA a.s.
  • Pekárna ADÉLKA a.s.
  • Cukrárna ADÉLKA a.s.
  • Lahůdky ADÉLKA a.s.
  • Hotovky ADÉLKA a.s.

Hotovky

Co nabízíme

Každý den dopoledne opouští brány Adélčina areálu stovky porcí hotových jídel. A než skončí na vašem stole, ohřejí se jen hodinu či dvě ve výdejních pultech pelhřimovské prodejny, a někdy ani to ne. Klasická česká jídla, nebo hotovky zdravého životního stylu, to vše si denně vybírají v době oběda všichni ti, kteří vědí, že do prodejny Adélka hned vedle pekárny se nechodí jen pro pečivo, ale také za dobrým jídlem.
V sortimentu jsou denně obměňované nabídky několika druhů klasických českých hotových jídel, od guláše, přes svíčkovou, rajskou až po řízek s bramborovým salátem. Sortiment samozřejmě respektuje stále sílící zájem o zdravý životní styl a lehkou, přesto však energeticky vyváženou stravu inspirovanou zahraniční, např. italskou či francouzskou kuchyní. Stejně široká je i denní nabídka polévek a také zeleninových či ovocných salátů.
Stavte se a ochutnejte.
 

Jak pracujeme

Základem všeho je umění našich kuchařek a jejich zázemí, které tvoří zcela nová kuchyň vybavená nejnovějšími zařízeními, které jsou pro kvalitní a bezpečnou výrobu hotových jídel nezbytná. Veškeré kroky – od skladování, přes výrobu a distribuci jídel – splňují ty nejpřísnější evropské hygienické parametry. 
 

Proč z Adélky?

Proč vyzkoušet naše hotová jídla? Možná proto, že máte zároveň hlad, ale také chuť na něco dobrého. Ale chcete-li to slyšet jinak, tak tím největším důvodem je vynikající kvalita za výbornou cenu. 
 

Fotogalerie hotovky

DSC_4314.jpg DSCF5919.jpg Grilovaná krkovice se šunkou a sýrem_přiblížená.jpg JIN_9834.jpg